DISAB PES-101

30 do 45 kW | 400V
zasilanie elektryczne
500 mbar
1860 do 2490 m³/h
Charakterystyka:
  • odkurzacz wyposażony w pompę Roots’a
  • przeznaczony do małych systemów centralnego odkurzania
  • do stosowania tylko w połączeniu separatorem
  • można używać z dowolnym rodzajem separatora
  • łatwy w transporcie przy pomocy wózka widłowego
  • elektryczny panel sterowania
  • wyposażony w urządzenia bezpieczeństwa zapobiegające: przegrzaniu, przekroczenia max podciśnienia i przeciążeniu silnika
  • wyposażony w tłumik wydechowy i izolowaną obudowę dla niskiej emisji hałasu.

  • Zastosowanie:
  • do transportu lub odkurzania materiałów sypkich
  • wewnątrz i na zewnątrz


  •  
    ModelPES-101.30PES-101.37PES-101.45
    Wymiar A, mm168016801680
    Wymiar B, mm118011801180
    Wymiar C, mm148014801480
    Wymiar D, mm149014901490
    Waga, kg157016701750
    Max podciśnienie mbar500500500
    Max przepływ powietrza m³/h186021002490
    Silnik elektryczny, kW303745
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra bezpieczeństwa, m²999
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 5 m)656767
    Średnica wlotu, mm152152152
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
     



    DISAB - ODKURZACZE STACJONARNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X