Firma Amano specjalizuje się w projektowaniu i optymalnym doborze instalacji odpylania. Dostarczamy rozwiązania dla przemysłu ciężkiego, przetwórstwa materiałów sztucznych, medycznych, spożywczych oraz innych.Odpylanie w przemyśle

Instalacje odpylania wykonujemy kompleksowo:
- począwszy od projektu
- montaż,
- poprzez dostawę,
- aż po uruchomienie urządzeń w miejscu ich przeznaczenia.

UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze optymalnego odkurzacza przemysłowego, systemu centralnego odkurzania czy też systemu odpylania.

UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
 
Do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania przeznaczone do pracy w określonych warunkach i wymaganiach. Wykonywane przez firmę Amano instalacje odpylania znajdują zastosowanie i doskonale sprawdzają się w branżach przemysłowych. Ponadto wykonujemy również modernizacje i remonty bieżących instalacji odpylających.

Instalacje odpylania ATEX


Proponowane rozwiązania mają zastosowanie zarówno do pyłów niewybuchowych, jak również w przypadku zanieczyszczeń pylistych o właściwościach wybuchowych w strefach zagrożonych wybuchem. Te ostatnie są niezwykle ważne, zważywszy na często spotykane ryzyko zagrożenia wybuchem w środowisku pracy. Dla opisanych zagrożeń są rozwiązanie, oparte na zabezpieczeniach z wykorzystaniem:
- paneli odciążających
- systemów tłumienia wybuchu HRD
- zaworów zwrotnych
które zapobiegają ewentualnemu rozprzestrzenianiu się eksplozji w kierunku obszaru objętego odpylaniem, chroni pracowników i budynek.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X
Call Now Button