DISAB PES-7

110 do 160 kW | 400V
zasilanie elektryczne
800 mbar
3906 do 6170 m³/h
Charakterystyka:
  • odkurzacz zasilany pompą Root'sa
  • przeznaczone dla bardzo rozległych systemów centralnego odkurzania
  • do stosowania tylko w połączeniu separatorem
  • można używać z dowolnym rodzajem separatora
  • łatwy w transporcie przy pomocy wózka widłowego
  • elektryczny panel sterowania
  • wyposażony w urządzenia bezpieczeństwa zapobiegające: przegrzaniu, przekroczeniu maksymalnego podciśnienia i przeciążeniu silnika
  • wyposażony w tłumik wydechowy i izolowaną obudowę dla niskiej emisji hałasu.

    Zastosowanie:
  • do transportu lub odkurzania lekkich materiałów sypkich
  • wewnątrz i na zewnątrz


  •  
    ModelPES-7.110PES-7.130PES-7.160
    Wymiar A, mm286428642864
    Wymiar B, mm197019701970
    Wymiar C, mm211021102110
    Wymiar D, mm272427242724
    Wymiar E, mm252025202520
    Waga, kg410046704800
    Max podciśnienie mbar800800800
    Max przepływ powietrza m³/h390652306170
    Silnik elektryczny, kW110130160
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra bezpieczeństwa, m²272727
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 5 m)8089---
    Średnica wlotu, mm3x1523x1523x152
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
    wymiary stacjonarnego odkrzacza PES7 Disab
     



    DISAB - ODKURZACZE STACJONARNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X