Wynajem odkurzaczy przemysłowych


W firmie Amano można wynająć specjalistyczne mobilne odkurzacze przemysłowe. Posiadamy urządzenia o różnej mocy:
5,5 kW - 55 kW wraz z separatorami. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm, które zajmują się wykonywaniem remontów a także do przedsiębiorstw, które mają za zadanie utrzymywać porządek na terenie zakładów przemysłowych, takich jak elektrownie, odlewnie, zakłady chemicznie czy huty itp.

Ładowarka próżniowa

o mocy 55 kW

Mobilna ładowarka próżniowa DISAB SDTX 10T o mocy 55 kW z maksymalnym przepływem powietrza 2650 m³/h. Urządzenie w wykonaniu zgodnym z ATEX, zasilane jest silnikiem Diesla połączonym z pompą Roots’a. Ładowarka zamontowana jest na podwoziu przyczepy, umożliwiającym transport za pomocą samochodu ciężarowego lub ciągnika i jest przystosowana do transportu drogami publicznymi. Urządzenie umożliwia odsysanie zarówno materiałów suchych, jak i płynnych. Równie dobrze sprawdza się jako centralna jednostka podciśnieniowa w połączeniu z siecią rur. Jednostka wyposażona jest w duży zbiornik na odpady z tylną klapą i hydraulicznym system opróżniania. W zestawie oferujemy szeroki asortyment wyposażenie eksploatacyjnego.

Odkurzacze mobilne

o mocy 5,5 -15 kW

Odkurzacze mobilne o małej i średniej mocy od 5,5 do 15 kW i maksymalnym przepływie powietrza od 500 do 1100 m³/h. Oferujemy urządzenia przeznaczone do pracy w strefach zagrożenia wybuchowego, w wykonaniu zgodnym z ATEX. Odkurzacze mobilne przeznaczone są do pracy po podłączeniu do rurowych instalacji centralnego odkurzania oraz jako samodzielne jednostka z wężem ssawnym. Do wypożyczenia wraz z odkurzaczem oferujemy szeroką gamę akcesoriów, takich jak: wąż poliuretanowy, rura ssawna, ssawy podłogowe, ssawa szczelinowe. Możliwa dostawa urządzenia przesyłką kurierską.
 

Separatory

W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne separatory, które doskonale współpracują z odkurzaczami przemysłowymi - w znaczący sposób wpływają i poprawiają ich efektywność oraz samą szybkość odkurzania, a także znacznie ułatwiają dalsze zagospodarowanie odkurzanych zanieczyszczeń. Mobilne separatory umożliwiają załadunek zanieczyszczeń do worków typu „Big-Bag”.
Prowadzimy wynajem odkurzaczy przemysłowych i separatorów na terenie całego kraju. Warunki wynajmu są ustalane indywidualnie dla każdego klienta,
w zależności od typu urządzenia oraz okresu wynajmu. Jeśli potrzebują Państwo więcej szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz związanych
z nimi zasad oferujemy wynajem odkurzaczy przemysłowych – prosimy o kontakt.
Tel.: (+48) 509-672-888
E-mail: biuro@amano.com.pl

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X