SZEROKI WYBÓR


W firmie Amano można wynająć specjalistyczne mobilne odkurzacze przemysłowe. Posiadamy urządzenia o różnej mocy: 5,5 kW, 37 kW wraz z separatorami. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm, które zajmują się wykonywaniem remontów a także do przedsiębiorstw, które mają za zadanie utrzymywać porządek na terenie zakładów przemysłowych, takich jak elektrownie, odlewnie, zakłady chemicznie czy huty itp.

UNIWERSALNOŚĆ


Nasze odkurzacze mobilne to gwarancja najwyższej jakości usług. Dzięki urządzeniom Amano z pewnością będziesz zadowolony z ostatecznego efektu.

Odkurzacze, które posiadamy na wynajem, są przystosowane do odkurzania i usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak:

 • pył węglowy,
 • biomasa,
 • pyły poprodukcyjne,
 • piasek, śrut, żwir itp.,
 • oraz różnego rodzaju ciecze.
 • W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne separatory, które doskonale współpracują z odkurzaczami przemysłowymi - w znaczący sposób wpływają i poprawiają ich efektywność oraz samą szybkość odkurzania, a także znacznie ułatwiają dalsze zagospodarowanie odkurzanych zanieczyszczeń.

  Nasze mobilne separatory umożliwiają załadunek zanieczyszczeń do worków typu Big-Bag oraz opróżnianie za pomocą wózka widłowego.

  Prowadzimy wynajem odkurzaczy przemysłowych i separatorów na terenie całego kraju. Warunki wynajmu są ustalane indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od typu urządzenia oraz okresu wynajmu.
  Jeśli potrzebują Państwo więcej szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz związanych z nimi zasad oferujemy wynajem odkurzaczy przemysłowych – prosimy o kontakt.
  Tel.: (+48) 509-672-888
  E-mail: biuro@amano.com.pl

  X