DISAB BEAT

stacjonarny
pow. filtra 5 do 45 m²
500 mbar
zbiornik 0,2 do 1,1 m³/h
Charakterystyka:
  • filtr separator stawiany na nogach lub wieszany na odpowiedniej ramie
  • zaprojektowany jako część systemu centralnego odkurzania
  • wyposażony w systemy filtrów do większości materiałów, nawet cieczy
  • automatyczne czyszczenie filtra bez sprężonego powietrza
  • możliwe różne opcje wyposażenia w filtry i inne akcesoria
  • zbiornik z korzystnym kątem rozładowania i drzwiczkami rewizyjnymi
  • opróżnianie zbiornika przez stożkowy otwór do dowolnych kontenerów lub podpięcie do worka typu "Big Bag"

    Zastosowanie:
  • do materiałów suchych lub cieczy
  • wewnątrz i na zewnątrz

  •  
    ModelBEATS-5BEATS-10BEATS-15BEATL-23BEATS-30BEATL-45
    Wymiar A mm88575072072018101810
    Wymiar B mm212022202725324025103015
    Wymiar C mm88516102190219017501750
    Wymiar D mm180180180180180180
    Waga, bez stelaża kg22048072886711301410
    Max podciśnienie mbar500500500500500500
    Powierzchnia filtra, m²51015233045
    Wielkość zbiornika, m³0.20.30.60.61.11.1
    Złącze wlotu, śr.mm108152152152152152
    Wylot kołnierzowy, śr. mm200250250250300300
    Wlot powietrza, śr. mm1081521521522x1522x152
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
     
     

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X