DISAB BEASS

stacjonarny
pow. filtra 5 do 20 m²
500 mbar ,br> zbiornik 0,3 do 1,1 m³/h
Charakterystyka:
  • filtr separator stawiany na nogach lub wieszany na odpowiedniej ramie
  • zaprojektowany jako część systemu centralnego odkurzania
  • wyposażony w systemy filtrów do większości materiałów, nawet cieczy
  • automatyczne czyszczenie filtra bez sprężonego powietrza
  • możliwe różne opcje wyposażenia w filtry i inne akcesoria
  • zbiornik z korzystnym kątem rozładowania i drzwiczkami rewizyjnymi

    Zastosowanie:
  • do materiałów suchych lub cieczy
  • wewnątrz i na zewnątrz

  •  
    ModelBEASS-5BEASS-10BEASS-15BEASS-20
    Wymiar A, mm1000161021701630
    Wymiar B, mm1450147014901490
    Wymiar C, mm1630179022702380
    Wymiar D, mm1930200020001880
    Waga, bez stelaża kg280600780855
    Max podciśnienie mbar500500500500
    Powierzchnia filtra, m²5101520
    Wielkość zbiornika, m³0.30.61.10.6
    Złącze wlotu, średnica mm108152152152
    Wylot kołnierzowy, średnica mm250250250250
    Wlot powietrza, średnica mm1081521522x152
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
     

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X