DISAB TrailerVAC™ SDT-10T

45 do 55 kW
zasilanie Diesel
500 do 800 mbar
2650 do 3200 m³/h
zbiornik 5,5 m³
Charakterystyka:
  • wyposażany w pompę Roots’a
  • zamontowany na 2-osiowej naczepie z hamulcami hydraulicznymi, światłami stopu
  • wyposażony w dyszel do zaczepienia ciągnika - przeznaczony do holowania
  • hydrauliczny system opróżniania zbiornika
  • niski poziom hałasu

  • Zastosowanie:
  • do suchych i mokrych materiałów
  • na zewnątrz

  • Możliwe wykonanie urządzenia zgodnie z dyrektywą ATEX

     
    Model10T.4510T.5510T.55 80%
    Wymiar A, mm564056405640
    Wymiar B, mm210021002100
    Wymiar C, mm270027002700
    Wymiar D, mm400040004000
    Waga, kg480053005450
    Podciśnienie, mbar500800500
    Max przepływ powietrza m³/h265032002100
    Moc silnika, kW455555
    Powierzchnia filtra głównego, m²181818
    Powierzchnia filtra bezpieczeństwa, m²121212
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 5 m)757777
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
    wymiary przemysłowego odkurzacza mobilnego SDT10T Disab
     



    DISAB - ODKURZACZE PRZENOŚNE I MOBILNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X