Odkurzacze przemysłowe to profesjonalne urządzenia, które stosuje się dziś w wielu branżach szeroko pojmowanego przemysłu. Wykorzystuje się je do oczyszczenia miejsca pracy oraz utrzymania w nim odpowiedniego poziomu porządku. Tego rodzaju maszyny znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie podczas procesu produkcji powstają pyły, drobinki, wióry, gruz, płyny czy różnorakie elementy, np. metalowe. Odkurzacze przemysłowe można użyć również jako system odpylania czy separatory.

Usługi oraz oferta odkurzaczy przemysłowych – Wrocław

Nasza firma znajduje się w Piekarach Śląskich, ale zajmujemy się sprzedażą i usługami (serwis i wynajem sprzętu) na terenie całego kraju, również we Wrocławiu. Zapewniamy wysokiej jakości odkurzacze centralne, mobilne oraz akcesoria i elementy montażowe. Wszystkie nasze produkty są wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dlatego też doskonale radzą sobie z różnymi zanieczyszczeniami, jakie mogą pojawić się podczas procesu produkcji. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do takich miejsc, jak kopalnie, huty, elektrownie, elektrociepłownie, odlewnie czy zakłady chemiczne itd. Oferujemy:

  • odkurzacze jednofazowe,
  • odkurzacze trójfazowe,
  • odkurzacze do cieczy,
  • odkurzacze Atex,
  • odkurzacze stacjonarne,
  • odkurzacze mobilne (o dużej mocy),
  • filtrocyklony,
  • separatory.

Odkurzacz centralny

Specjalizujemy się również w produkcji oraz instalacji odkurzaczy centralnych. Nasze urządzenia to maszyny o dużej mocy i wydajności, dzięki czemu można je zastosować w różnego typu warunkach – nawet tych najtrudniejszych. Instalacje odkurzacza centralnego we Wrocławiu stosuje się w różnego rodzaju firmach zajmujących się produkcją, a także w elektrowniach, spalarniach czy cementowniach itd. Ogromną zaletą takich urządzeń jest możliwość odzyskania wcześniej wykorzystanego materiału. Ponadto stosowanie odkurzacza centralnego w miejscu pracy zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii urządzeń i wypadków. Nasze odkurzacze pozwalają utrzymać najwyższy poziom czystości, to niezawodne urządzenia, wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów. Zajmujemy się również wykonywaniem projektów na zamówienie – pomagamy dobrać odpowiedni materiał i urządzenie, tworzymy rysunki 3D itd. Oferujemy instalacje odkurzania centralnego standard, HD, INOX i ATEX.

Dobór właściwego urządzenia

Zakup odpowiedniego odkurzacza przemysłowego, podobnie jak każdy inny, powinien być poprzedzony szczegółowym rozeznaniem i ustaleniem kilku faktów. Po ustaleniu, jakie urządzenie jest nam potrzebne, należy zwrócić uwagę na najistotniejsze parametry, jakimi są: rozmiar, waga, przepływ powietrza czy liczba wykorzystanych silników. Warto tu zauważyć, że jednak najważniejszą kwestią powinno być dla nas to, czy urządzenie jest dość wygodne dla jego użytkownika, czy posiada niezbędne funkcje i właściwie, co sprawi, że wykonanie prac sprzątających będzie łatwe i szybkie.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X