Odkurzacze przemysłowe to specjalistyczne urządzenia, które z powodzeniem wykorzystuje się do oczyszczenia miejsca pracy, a później do utrzymania w nim zadowalającego porządku. Maszyny tego typu znajdują zastosowanie w najróżniejszych gałęziach szeroko pojmowanego przemysłu, gdzie podczas procesu produkcyjnego powstają wióry, gruz, pyły, metalowe drabinki czy różnego rodzaju płyny. Odkurzacze można zastosować również jako separator czy system odpylania.

Usługi Warszawa

Siedziba naszej firmy mieści się w Piekarach Śląskich, ale prowadzimy działalność na terenie całego kraju, właśnie dlatego zapewniamy również najwyższej jakości odkurzacze przemysłowe w Warszawie i jej okolicach. Oferujemy odkurzacze mobilne, instalacje odkurzania centralnego, elementy montażowe oraz akcesoria. Nasze urządzenia są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu bardzo dobrze radzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami i elementami, które powstają podczas produkcji. Nasze oferta jest skierowana przede wszystkim do hut, kopalń, elektrowni, odlewni czy zakładów chemicznych itd. Nasze usługi to sprzedaż, wynajem i serwis:

  • odkurzaczy jednofazowych,
  • odkurzaczy trójfazowych,
  • odkurzaczy do cieczy,
  • odkurzaczy Atex,
  • odkurzaczy stacjonarnych,
  • odkurzaczy mobilnych o dużej mocy,
  • separatorów,
  • filtrocyklonów.

Odkurzacz centralny Warszawa

Zajmujemy się także produkcją oraz montażem instalacji odkurzaczy centralnych. Tego rodzaju urządzenia cechują się dużą mocą, wysoką wydajnością i parametrami, dzięki którym odkurzacze poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Instalacje odkurzacza centralnego w Warszawie można swobodnie stosować w branżach przemysłowych – elektrowniach, elektrociepłowniach, rafineriach, hutach, kopalniach, cementowniach czy spalarniach itp. Dużą zaletą takich urządzeń jest to, że można dzięki nim odzyskać wykorzystany wcześniej w cyklu produkcyjnym materiał. Ponadto obniżają możliwość wystąpienia wypadków i awarii oraz pomagają utrzymać wysoki poziom czystości na miejscu pracy. Oferowane przez nas produkty cechują się niezawodnością i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Ponadto wykonujemy na zamówienie również projekty, pomagamy dobrać odpowiednie materiały i urządzenie, tworzymy rysunku 2D i 3D. W przypadku odkurzania centralnego oferujemy: standard, HD, INOX i ATEX.

Jak dobrać odpowiedni odkurzacz przemysłowy?

Wybór odkurzacza przemysłowego wcale nie musi należeć do trudnych decyzji. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka najistotniejszych parametrów, takich jak waga i rozmiar urządzenia, przepływ powietrza (ilość powietrza na sekundę) oraz moc. Najważniejszym czynnikiem powinna być jednak dla nas swoboda i łatwość obsługi – dlatego nasze odkurzacze posiadają wszelkie niezbędne funkcje i przyciski, które jeszcze bardziej ułatwią pracę i pozwolą szybciej doprowadzić do porządku nasze miejsce pracy.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X