Odkurzacze przemysłowe to profesjonalny sprzęt, który służy do utrzymania czystości w miejscu pracy – przede wszystkim na halach produkcyjnych i fabrykach. Tego typu urządzenia, w zależności od ich rodzaju, doskonale poradzą sobie z różnymi pyłami, wiórami, gruzem, drobinkami metali ciężkich i cieczami. Warto zaznaczyć, że ze względu na pewne funkcje odkurzacze przemysłowe mogą zostać wykorzystane także jako system odpylania czy separatory.

Usługi – Toruń

Zajmujemy się sprzedażą, jak również wynajmem, serwisem i naprawą uszkodzonych części na terenie całej Polski – także w Toruniu. W naszej ofercie znajduje się instalacja odkurzania centralnego, elementy montażowe, liczne akcesoria, a także odkurzacze mobilne różnego typu:

  • odkurzacze jednofazowe,
  • odkurzacze trójfazowe,
  • odkurzacze do cieczy,
  • odkurzacze Atex,
  • odkurzacze stacjonarne,
  • odkurzacze mobilne o dużej mocy,
  • separatory,
  • filtrocyklony.

Odkurzacze mobilne pozwalają oczyścić miejsce pracy a następnie pomóc utrzymać je na zadowalającym poziomie czystości. To stosunkowo niewielkie maszyny, którymi można dowolnie manewrować i swobodnie poruszać się po hali, która ma dość dużą powierzchnię. Wykorzystuje się je w takich miejscach, jak zakłady chemiczne, odlewnie, huty czy kopalnie.

Instalacje odkurzania centralnego Toruń

Specjalizujemy się również w projektowaniu i montażu instalacji odkurzania centralnego. Oferujemy wersje: standard, HD, ATEX i INOX. Odkurzacze centralne to maszyny o dużej mocy i znakomitej wydajności – to wprost idealne urządzenia do najtrudniejszych warunków, jakie mogą występować na halach produkcyjnych , kopalniach, hutach, rafineriach, elektrowniach, elektrociepłowniach, odlewniach, cementowniach czy spalarniach. Rozwiązanie tego rodzaju znacznie poprawia środowisko pracy, pozytywnie wpływa na zdrowie i życie pracowników, pozwala uniknąć wielu wypadków i awarii sprzętu, a także umożliwia odzyskanie materiału z cyklu produkcyjnego, o ile jest to możliwe. Wykonujemy także projekty instalacji na zamówienie i pomagamy wybrać najodpowiedniejsze urządzenia i materiały.

Wybór odkurzacza przemysłowego – Toruń

Wybór odkurzacza przemysłowego powinien zostać poprzedzony określeniem własnych potrzeb, zapoznaniem się z najważniejszymi parametrami takich urządzeń i zapoznaniu się z oferowanymi odkurzaczami. Do najważniejszych czynników należą: waga i rozmiar urządzenia, ilość przepływającego przez niego powietrza, liczba zastosowanych silników, ale przede wszystkim powinien nas interesować komfort i wygoda osoby, która będzie danym odkurzaczem operować. Istotną sprawą w takim wypadku są niezbędne i dodatkowe funkcje urządzenia, czujniki napełnienia zbiornika, system czyszczenia filtrów.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X