Specjalistyczne odkurzacze przemysłowe są wykorzystywane w szeroko rozumiany przemyśle do usuwania różnorakich zanieczyszczeń i utrzymywania stałego poziomu czystości w miejscu pracy (przede wszystkim w takich miejscach jak hale produkcyjne czy fabryki). Takie urządzenia, w zależności od ich typu, zostały stworzone do usuwania wszelkiego rodzaju pyłów, także tych potencjalnie wybuchowych, gruzu, wiórek, drobinek metali ciężkich i płynów. Niektóre funkcje odkurzaczy pozwalają wykorzystać je również jako system odciągu czy separator.

Oferta odkurzaczy przemysłowych – Szczecin

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych instalacji odkurzania centralnego, odkurzaczy mobilnych, a także elementów służących do montażu instalacji. Zajmujemy się także wynajmem i serwisem urządzeń oraz naprawą uszkodzonych elementów w całym kraju, również w Szczecinie. W naszej ofercie odkurzaczy mobilnych znajdują się:

  • odkurzacze jednofazowe,
  • odkurzacze trójfazowe,
  • odkurzacze do cieczy,
  • odkurzacze Atex,
  • odkurzacze stacjonarne,
  • odkurzacze mobilne o dużej mocy,
  • separatory,
  • filtrocyklony.

Mobilne odkurzacze pomagają oczyścić miejsce pracy z różnych zanieczyszczeń, a później utrzymać w nim porządek. To dość kompaktowe urządzenia, którymi można dowolnie przemieszczać się na halach o dużych powierzchniach i dowolnie nimi manewrować wokół innych maszyn. Odkurzacze mobilne znajdują zastosowanie w odlewniach, zakładach chemicznych, kopalniach, hutach itd.

Odkurzacze centralne – Szczecin

Zajmujemy się także montażem instalacji odkurzania centralnego. Ponadto oferujemy montaż takich urządzeń w Szczecinie i nie tylko. Oferujemy instalacje standard, INOX, HD i ATEX. Instalacje odkurzania centralnego charakteryzują się duża mocą oraz wydajnością. Takie urządzenie powinno pojawić się wszędzie tam, gdzie występują trudne warunki, zwłaszcza na halach produkcyjnych, hutach, rafineriach, kopalniach, odlewniach, elektrowniach, spalarniach, elektrociepłowniach czy cementowniach. Zastosowanie odkurzacza centralnego ma wiele zalet – doskonale wpływa na środowisko pracy, wpływa pozytywnie na zdrowie pracowników, minimalizuje możliwość wystąpienia awarii urządzeń i wypadków oraz pozwala odzyskać materiał, jaki wykorzystuje się w procesie produkcyjnym, o ile jest ta opcja możliwa. Specjalizujemy się też w wykonywaniu projektów instalacji na zamówienie oraz podpowiadamy, jakich użyć urządzeń i materiałów.

Wybór urządzenia

Przed dokonaniem zakupu instalacji odkurzania centralnego bądź odkurzaczy mobilnych warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań (Do czego to urządzenie jest potrzebne?, Jakie występują zanieczyszczenia w danym miejscu pracy? Czy odkurzacz powinien posiadać jakieś dodatkowe funkcje?) a także zapoznać się z najważniejszymi czynnikami wpływającymi na pracę odkurzaczy (rozmiar, waga, przepływ powietrza, ilość silników i, przede wszystkim wygoda podczas użytkowania).

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X