Odkurzacze przemysłowe to specjalistyczne maszyny, które umożliwiają szybkie oczyszczenie miejsca pracy, a następnie pomagają w utrzymaniu porządku. Tego rodzaju urządzenia wykorzystuje się w najróżniejszego typu firmach, gdzie w czasie procesów produkcyjnych powstają pyły, płyny, wióry, gruz czy elementy metalowe i inne. Odkurzacze przemysłowe to wielofunkcyjna maszyna, która może zostać zastosowana również jako system odpylania czy separator.

Usługi Kraków

Poszukujesz odkurzaczy przemysłowych w Krakowie? Prowadzimy sprzedaż i wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Oferujemy instalacje odkurzania centralnego, różne typu odkurzacze mobilne, a także elementy montażowe i liczne akcesoria. Wszystkie nasze urządzenie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, właśnie dlatego doskonale radzą sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami i efektami ubocznymi, jakie powstają podczas produkcji. Nasze usługi kierujemy głównie do firm przemysłowych (elektrowni, hut, odlewni czy zakładów chemicznych itd) ale również do przedsiębiorstw, które zajmują się utrzymaniem porządku czy wykonywaniem remontu. Zapewniamy sprzedaż, serwis i wynajem odkurzaczy:

 • jednofazowych,
 • trójfazowych,
 • do cieczy
 • Atex,
 • stacjonarnych,
 • mobilnych o sporej mocy,
 • a także: separatorów i filtrocyklonów.

Instalacja odkurzacza centralnego Kraków

Zajmujemy się również produkcją i instalacją odkurzaczy centralnych, które charakteryzują się znakomita wydajnością, duża mocą i właściwościami, które pozwalają urządzeniu doskonale poradzić sobie w każdych możliwych, nawet najtrudniejszych, warunkach. Instalacje odkurzacza centralnego w Krakowie można zastosować w branżach szeroko pojmowanego przemysłu – w hutach, kopalniach, odlewniach, elektrowniach, rafineriach, elektrociepłowniach, spalarniach, cementowniach itd. Jedną z największych zalet tego rodzaju maszyn jest możliwość odzyskiwania materiału z cyklu produkcyjnego, a także obniżenie możliwości wystąpienia awarii czy wypadków, pozytywny wpływ na środowisko pracy i zapewnienie wysokiego poziomu czystości. Wszystkie nasze produkty to wysoka jakość i niezawodność. Warto dodać, że oferujemy także wykonanie projektów – schematów, listy materiałów, rysunków 2D i 3D, listy odpowiednich jednostek itp. W przypadku instalacji odkurzania centralnego zapewniamy:

 • standard,
 • HD,
 • INOX,
 • ATEX.

Dobór odkurzaczy

Jeśli zdecydujemy się na zakup odkurzacza przemysłowego, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na pewne istotne parametry. Najważniejszymi z nich są: wielkość i waga maszyny, przepływ powietrza czy ilość wykorzystanych silników. Jednak przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze to, czy dane urządzenie będzie dość wygodne dla osoby bądź osób, które mają je obsługiwać. Odkurzacz przemysłowy powinien więc umożliwić swobodną i pewną pracę. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie funkcje i niezbędne przyciski rozmieszczone na obudowie w takich miejscach, aby użytkownik mógł swobodnie do nich sięgać.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X