Odkurzacze przemysłowe Amano to specjalistyczne urządzenia, które doskonale radzą sobie z czyszczeniem oraz utrzymywaniem w stałej czystości miejsc pracy. Maszyny tego typu powinny znaleźć się w każdej firmie, w której podczas wszelkich procesów produkcyjnych pojawiają się “efekty uboczne” w formie pyłu, wiórów, gruzu, drobinek różnych materiałów, np. metali, a także płynów. Należy również zauważyć, że niektóre odkurzacze, dzięki pewnym funkcjom, można zastosować również jako separator lub system odpylania.

Oferta odkurzaczy przemysłowych – Gdańsk

Cała nasza oferta, również usługi, takie jak wynajem, serwis czy naprawa uszkodzonych elementów, jest prowadzona przez nas na terenie całego kraju, także w Gdańsku. Zapewniamy najwyższej jakości odkurzacze mobilne oraz instalacje odkurzania centralnego, a także elementy służące do montażu i różne akcesoria. Wszystkie nasze urządzenia doskonale radzą sobie z najróżniejszego typu zanieczyszczeniami, właśnie z tego powodu są doskonałym rozwiązaniem dla firm działających w branżach przemysłowych – zajmujących się produkcją, a także remontami. Odkurzacze przemysłowe pozwalają utrzymać porządek na właściwym poziomie w każdym zakładzie pracy. Bardzo często dziś stosuje się je w hutach, kopalniach, elektrowniach, odlewniach czy zakładach chemicznych. Wśród naszych produktów można znaleźć:

 • odkurzacze jednofazowe,
 • odkurzacze trójfazowe,
 • odkurzacze do cieczy,
 • odkurzacze Atex,
 • odkurzacze stacjonarne,
 • odkurzacze mobilne o dużej mocy,
 • separatory
 • filtrocyklony.

Odkurzacze centralne Gdańsk

Specjalizujemy się także w produkcji i montażu instalacji odkurzania centralnego. Tego rodzaju urządzenia cechują się znakomitą wydajnością i sporą mocą, dzięki czemu doskonale radzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Stosuje się je w wielu gałęziach przemysłu – w kopalniach, hutach, spalarniach, odlewniach, cementowniach, rafineriach, elektrowniach i elektrociepłowniach. Ich ogromna zaletą jest odzyskiwanie materiału z cyklu produkcyjnego, zmniejszenie możliwości wystąpienia awarii sprzętu i wypadków wśród pracowników. Ponadto wykonujemy również projekty , schematy, rysunki 2D i 3D, podpowiadamy jakich użyć materiałów i na jaki odkurzacz najlepiej się zdecydować. W przypadku naszych odkurzaczy centralnych oferujemy:

 • instalacje odkurzania standard,
 • instalacje odkurzania HD,
 • instalacje odkurzania INOX,
 • instalacje odkurzania ATEX.

Wybór odkurzacza przemysłowego

Zakupu odkurzacza przemysłowego, bez względu na to, czy mowa tutaj o odkurzaczach mobilnych czy instalacji odkurzania centralnego, powinny być poprzedzone zapoznaniem się z najważniejszymi parametrami urządzenia oraz ustaleniem własnych potrzeb. Wśród licznych czynników powinny nas zainteresować: waga i rozmiar urządzenia, ilość zastosowanych silników i przepływ powietrza. Ponadto bardzo istotną kwestią jest to, czy dany sprzęt jest dość komfortowy dla naszych pracowników. Wszystkie nasze urządzenia posiadają wygodne uchwyty i przyciski umiejscowione w dogodnych miejscach, a także niezbędne, do utrzymania czystości, funkcje.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X