DISAB PES-2S

30 do 55 kW | 400V
zasilanie elektryczne
500 mbar
1850 do 3360 m³/h
Charakterystyka:
  • odkurzacz wyposażony w pompę Roots’a
  • przeznaczony do średnich systemów centralnego odkurzania
  • do stosowania tylko w połączeniu separatorem
  • można używać z dowolnym rodzajem separatora
  • łatwy w transporcie przy pomocy wózka widłowego
  • elektryczny panel sterowania
  • wyposażony w urządzenia bezpieczeństwa zapobiegające: przegrzaniu, przekroczenia max podciśnienia i przeciążeniu silnika
  • wyposażony w tłumik wydechowy i izolowaną obudowę dla niskiej emisji hałasu.

  • Zastosowanie:
  • do transportu lub odkurzania materiałów sypkich
  • wewnątrz i na zewnątrz

  •  
    ModelPES-2S.30PES-2S.37PES-2S.45PES-2S.55
    Wymiar A, mm1850185018501850
    Wymiar B, mm1600160016001600
    Wymiar C, mm1650165016501650
    Wymiar D, mm1930193019301930
    Waga, kg2100245021802320
    Max podciśnienie mbar500500500500
    Max przepływ powietrza m³/h1850224026103360
    Silnik elektryczny, kW30374555
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra bezpieczeństwa, m²10101020
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 5 m)62656567
    Średnica wlotu, mm152152152152
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
     



    DISAB - ODKURZACZE STACJONARNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X