DISAB TrailerVAC™ SET-10T

30 do 55 kW | 400 V
zasilanie elektryczne
500 mbar
1855 do 3360 m³/h
zbiornik 5,5 m³
Charakterystyka:
  • wyposażany w pompę Roots’a
  • zamontowany na 2-osiowej naczepie z hamulcami hydraulicznymi, światłami stopu
  • wyposażony w dyszel do zaczepienia ciągnika - przeznaczony do holowania
  • hydrauliczny system opróżniania zbiornika
  • niski poziom hałasu

  • Zastosowanie:
  • do suchych i mokrych materiałów
  • wewnątrz i na zewnątrz

  • Dostępne w wariantach mocy 30, 37, 45 oraz 55 kW
    Możliwe wykonanie urządzenia zgodnie z dyrektywą ATEX

     
    ModelSET-10T.30SET-10T.37SET-10T.45SET-10T.55
    Wymiar A5640564056405640
    Wymiar B2100210021002100
    Wymiar C2600260026002600
    Wymiar D4000400040004000
    Waga, kg4450455049005000
    Podciśnienie, mbar500500500500
    Max przepływ powietrza m³/h1855224526173360
    Silnik elektryczny, kW30374555
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra głównego, m²15151515
    Pow. filtra bezpieczeństwa, m²18181818
    Poziom hałasu dB(A) (w odl. 1 m/5 m)65677071
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
    wymiary przemysłowego odkurzacza mobilnego SET10T Disab
     



    DISAB - ODKURZACZE PRZENOŚNE I MOBILNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X