DISAB CompVAC™

12,5 -25 kW | 400 V
zasilanie elektryczne
290 do 400 mbar
1100 m³/h
zbiornik 1,7 m³
Charakterystyka:
  • odkurzacz z pompą boczno-kanałową
  • jednostka ssąca zamontowana na stelażu z wysuwanymi nogami
  • łatwe manewrowanie przy użyciu standardowego wózka widłowego lub dźwigu
  • wyposażony w kontener na zasysany materiał
  • do zastosowania w dowolnym przemyśle

  • Zastosowanie:
  • do suchych materiałów
  • wewnątrz i na zewnątrz

  • Dostępne w wariantach mocy 12,5 / 16,5 oraz 25 kW

     
    ModelCOMPVAC-125COMPVAC-165COMPVAC-250
    Wymiar A, mm143014301430
    Wymiar B, mm144014401440
    Wymiar C, mm179517951795
    Wymiar D, mm295529552955
    Waga, kg93010301060
    Podciśnienie, mbar290400290
    Max przepływ powietrza m³/h110011001100
    Silnik elektryczny, kW12.516.525
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra, m²101010
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 1 m/5 m)75/7075/7075/70
    Średnica wlotu, mm108108108
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.




    DISAB - ODKURZACZE PRZENOŚNE I MOBILNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X