DISAB BagVAC™

12,5 do 25 kW | 400 V
zasilanie elektryczne
290 do 400 mbar
1100 do 1900 m³/h
zbiornik 1,5m³
Charakterystyka:
  • odkurzacz z pompą boczno-kanałową
  • jednostka ssąca zamontowana na stelażu z wysuwanymi nogami
  • odkurzacz do użytku zarówno mobilnego jak i stacjonarnego
  • łatwe manewrowanie przy użyciu standardowego wózka widłowego
  • wylot przystosowany do napełniania worków typu "Big Bag"
  • do zastosowania w dowolnym przemyśle

  • Zastosowanie:
  • do materiałów suchych
  • wewnątrz i na zewnątrz

  • Dostępne w wariantach mocy 12,5 / 16,5 oraz 25 kW
    Możliwe wykonanie urządzenia zgodnie z dyrektywą ATEX

     
    ModelBagVac-125BagVac-165BAGVAC-250
    Wymiar A, mm143014301430
    Wymiar B, mm165016501650
    Wymiar C, mm199019901990
    Wymiar D, mm338033803380
    Waga, kg103011301270
    Podciśnienie, mbar290400290
    Max przepływ powietrza m³/h (unloaded)110011001900
    Silnik elektryczny, kW12.516.525
    Napięcie / częstotliwość, V/Hz400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra, m²101010
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 1 m/5 m)75/7075/7075/70
    Średnica wlotu, mm108108108
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
    wymiary przenośnego odkurzacza przemysłowego Bac Vac Disab



    INNE ODKURZACZE PRZENOŚNE I MOBILNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X