DISAB TrailerVAC™ SET-20T

55 do 90 kW | 400 V
zasilanie elektryczne
500 mbar
3360 do 5180 m³/h
zbiornik 12 m³
Charakterystyka:
  • wyposażany w pompę Roots’a
  • zamontowany na trójosiowej naczepie z pierwszą osią skrętną, posiada hamulce hydrauliczne, światła stopu
  • wyposażony w dyszel do zaczepienia ciągnika - przeznaczony do holowania
  • bardzo duży zbiornik z hydraulicznym systemem opróżniania

  • Zastosowanie:
  • do suchych i mokrych materiałów
  • wewnątrz i na zewnątrz

  • Dostępne w wariantach mocy 55, 75 oraz 90 kW
    Możliwe wykonanie urządzenia zgodnie z dyrektywą ATEX

     
    ModelSET-20T.55SET-20T.75SET-20T.90
    Wymiar A, mm780078007800
    Wymiar B, mm245524552455
    Wymiar C, mm319031903190
    Wymiar D, mm657065706570
    Waga, kg870088008950
    Podciśnienie, mbar500500500
    Max przepływ powietrza m³/h336046255180
    Moc silnika, kW557590
    Napięcie / natężenia V/Hz400/50400/50400/50
    Powierzchnia filtra głównego, m²242424
    Powierzchnia filtra bezpieczeństwa, m²303030
    Poziom hałasu dB(A) (w odległości 1 m/5 m)727272
    Producent zastrzega sobie prawo do zmian w specyfikacjach bez uprzedniego powiadomienia.
    wymiary przemysłowego odkurzacza mobilnego SET20T Disab
     



    DISAB - ODKURZACZE PRZENOŚNE I MOBILNE

    Zapytanie o produkt

    * pola wymagane
    X