DISAB ODKURZACZE

PRZENOŚNIE I MOBILNE


Przenośne i mobilne odkurzacze Disab to kompaktowe i niezależne urządzenia o dużej sile ssącej, umożliwiającej zasysanie zarówno drobnych pyłów jak i odpadów do 40 mm.
Przenośne odkurzacze są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je transportować za pomocą wózka widłowego czy dźwigu. Bogata oferta urządzeń umożliwia wybór odkurzacza dostosowanego do potrzeb klienta: z odpowiednią mocą ssącą oraz najdogodniejszym systemem opróżniania. Najpopularniejsze odkurzacze CompVAC, BagVAC, SkipVAC.
Mobilne odkurzacze TrailerVac zamontowane są na podwoziu przyczepy i mogą być transportowane np. za pomocą ciągnika. Dzięki wysokiej wydajności nadają się do zastosowań przemysłowych gdzie wymagane jest zbieranie pyłu, np. głębokie wykopy, przenośniki kubełkowe, taśmociągi, suwnice, maszyny do obróbki itp. Dzięki wygodnemu opróżnianiu jednostki przydatne są szczególnie tam gdzie konieczne jest zebranie dużej ilości materiału Zarówno odkurzacze przenośne jak i mobilne mogą być wykorzystywane jako jednostki działające samodzielnie lub jako centralne jednostki ssące po podłączeniu do istniejących systemów rurociągów.

 
 

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X