Oferta Pracy: Doradca Handlowo-Techniczny

praca Amano

OFERTA PRACY

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem odkurzaczy przemysłowych oraz montażem instalacji centralnego odkurzania
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

pełny etat / umowa o pracę / stawka : 4000 – 6000 zł brutto

Zadania :

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Koordynacja działań handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontakt z dostawcami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w handlu urządzeniami przemysłowymi
  • Obsługa komputera
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV, listu motywacyjnego
wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres: biuro@amano.com.pl

Wzór zgody: Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Amano Łukasz Malordy, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X
Call Now Button