odkurzacze DISAB

DISAB
INDUSTRIAL VACUUM CLEANERS

We are the official distributor of DISAB TELLA AB vacuum cleaners in Poland. DISAB TELLA AB is a leading manufacturing company for mobile, semi-mobile, and stationary vacuum system solutions for industrial applications. DISAB manufactures also ATEX vacuum systems for use in explosive or potentially explosive atmospheres. .

DISAB VACUUM CLEANERS
odkurzacze EVOTEC

EVOTEC
INDUSTRIAL VACUUM CLEANERS

We are a distributor of renowned German company EVO-PRODUCTS Blankenburg GmbH that offers medium and low powered mobile industrial vacuum cleaners., The range includes solutions for a variety of applications, including ATEX-compliant solutions for use in potentially explosive atmospheres.

EVOTEC VACUUM CLEANERS

CENTRAL VACUUM CLEANING SYSTEMS


Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu instalacji centralnego odkurzania i optymalnym doborze urządzeń z systemami rurociągowymi. Instalacje te montowane są tam gdzie w zakres odkurzania wchodzi większy obszar zakładu przemysłowego lub nie ma możliwości wykorzystania odkurzaczy mobilnych. Opracowujemy projekty uwzględniające odpowiedni dobór urządzeń, tak aby instalacje działały w sposób zgodny z założeniami inwestora oraz projektanta. Dostarczamy w tym zakresie rozwiązania dla przemysłu ciężkiego, przetwórstwa materiałów sztucznych, medycznych, spożywczych oraz innych. Nasze instalacje funkcjonują m.in. w cementowniach, hutach, kopalniach, zakładach przetwórstwa spożywczego czy też w pomieszczeniach Clean Room. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam na oferowanie Państwu nie tylko standardowych rozwiązań technicznych, ale również rozwiązań innowacyjnych, które wpływają znacząco na poprawę komfortu pracy oraz czystości w zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy realizację powierzonych zleceń na najwyższym poziomie o czym świadczą zdobyte liczne referencje. Zapraszamy do współpracy i liczymy na to, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

INSTALACJE CENTRALNEGO ODKURZANIA GALERIA NASZYCH REALIZACJI

STREFY ZASTOSOWANIA ODKURZACZY

Odkurzacze przemysłowe używane są do usuwania różnorodnych pyłów, zanieczyszczeń a także cieczy. Stosowane są do bieżącego sprzątania oraz oczyszczania podciśnieniowego w czasie remontów, a także do odzyskiwania materiałów do ich ponownego wykorzystania w procesach produkcyjnych. Różne gałęzie przemysłu mają swoją specyfikę także w zakresie generowanych zanieczyszczeń, pyłów i odpadów będących efektem ubocznym procesów produkcyjnych. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń, od przemysłowych odkurzaczy przenośnych i mobilnych do jednostek stacjonarnych przeznaczonych do stosowania w połączeniu filtrem-separatorem. W naszej ofercie są jednostki ssące o mocy od 1 do 160 kW, zarówno zasilane elektrycznie jak i silnikiem Diesla. Mogą one być wykorzystane jako samodzielne odkurzacze lub jako jednostki ssące systemów centralnego odkurzania. Ze względu na szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych znajdujących się w naszej ofercie, dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualna oferta zawierająca urządzenie spełniające wymagania klienta. Oferujemy odkurzacze przemysłowe przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem i wykonane zgodnie z dyrektywą ATEX.

STREFY ZASTOSOWANIA ODKURZACZY

WYNAJEM ODKURZACZY

Oferujemy wynajem specjalistycznych mobilnych odkurzaczy przemysłowych. Posiadamy urządzenia o różnej mocy: 5,5 kW, 37 kW wraz z separatorami. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm, które zajmują się wykonywaniem remontów a także do przedsiębiorstw, które mają za zadanie utrzymywać porządek na terenie zakładów przemysłowych, takich jak elektrownie, odlewnie, zakłady chemicznie czy huty itp. .

WYNAJEM ODKURZACZY

USŁUGI CZYSZCZENIA

Oferujemy wynajem specjalistycznych mobilnych odkurzaczy przemysłowych. Oferujemy usługi odkurzania przemysłowego wraz z transportem odpadów do utylizacji. Urządzenia typu SDT-10T/55 firmy DISAB TELLA w wykonaniu Atex umożliwia odkurzanie: piasku, popiołu, pyłów węglowego, biomasy, szlamu, zendry itp. Usługi wykonywane są głównie na elektrowniach, hutach, zakładach chemicznych, odlewniach itp.

USŁUGI CZYSZCZENIA

Zapytanie o produkt

* pola wymagane
X
Call Now Button